Викладач фізичної культури Пукіш Микола Васильович з легкоатлетичною збірною колежу зайняли призове місце на обласній спартакіаді.

«Фізичному вихованню повинно приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому.» Махатма Ганді

Навчальний корпус ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" похмурого дня.
Вигляд зі сторони гуртожитка коледжу

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю» М.Монтень

Студентки нашого коледжу виконують пісню "Коледже мій" на сцені актової зали до Дня Вчителя.

«Відпочинок необхідний. Я можу зробити річну порцію роботи за дев'ять місяців, але не за дванадцять» Джон Морган

Науково-практична конференція в коледжі

conf-mini8 травня 2015 року у Калуському політехнічному коледжі відбулася науково-практична конференція на тему: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології в сучасному інформаційному просторі» за підсумками проходження переддипломної практики студентами спеціальностей «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем» та «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва».
Ініціаторами проведення конференції були: завідувач відділення автоматизації та комп’ютеризованих систем кандидат технічних наук, доцент Р.М.Лещій, голова циклової комісії електромеханіки, електротехніки та автоматизації, викладач вищої категорії А.Р.Вітковська.

 


У рамках співпраці та соціального партнерства на конференцію запрошені головний інженер ТОВ «Карпатнафтохім» І.М.Тітко, начальник відділу інформаційних технологій ТОВ «»ІТС і Україна» М.П.Федькович.

З доповідями виступили студенти випускних груп, яким матеріали допомогли підготувати провідні фахівці коледжу: викладачі Хемій ЮП., Хемій І.Ю.. Керницький В.В.

Підбивши підсумок конференцій, Тітко Ілля Михайлович наголосив на високій професійності і відзначив науковий рівень виступів студентів. А для зміцнення матеріально-технічної бази спеціальностей коледжу подарував чотири промислові контролери.
conf-3

conf-2

conf-1