Адміністрація

Гринькевич Петро Петрович

ГРИНЬКЕВИЧ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ

директор коледжу,
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Працює у коледжі з 1981 року, директором – з 2010 року. Протягом 10 років виконував обов’язки голови профкому коледжу. За результатами участі студентів у предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях коледж під його керівництвом упродовж чотирьох років займає призові місця серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України». 2015 року нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»

Ілиняк Ірина Ігорівна

Ілиняк Ірина Ігорівна

головний бухгалтер,

спеціаліст першої категорії.

Працює у коледжі з 2011 року, викладачем економічних дисциплін – з 2012, головним бухгалтером – з 2015.

Кащишин Галина Зіновіївна

Кащишин Галина Зіновіївна,

заступник директора з навчальної роботи,
спеціаліст другої категорії.
Працює у коледжі з 2012, обіймала посаду завідувача відділення з 2019 по 2023 рік. Закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника в 2004 році.

Фединяк Любомир Богданович

Фединяк Любомир Богданович,

заступник директора з виховної роботи,
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Працював у коледжі з 2000 до 2022 року, заступником директора – з 2007 року. 2014 року нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та належну підготовку команди до участі в обласній спартакіаді. З 10.02.2015 по 05.04.2016 був призваний на військову службу під час оголошення часткової мобілізації. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької області.
За бойові заслуги нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «93-я Окрема Гвардійська механізована бригада», почесною відзнакою «Учасник бойових дій», нагрудним знаком «Гвардія», медаллю “За гідність та патріотизм”, пам’ятною відзнакою «Учасник антитерористичної операції», Відзнакою Івано-Франківської державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу».
З першого дня повномасштабного вторгнення поповнив ряди Збройних сил України, зупиняв ворога на півночі Київщини, де героїчно і поклав своє життя 07.03.2022 під час наступального бою з військовим формуванням рф поблизу села Слобода Кухарська , виконавши військовий обов’язок до кінця!

Майданська Галина Василівна

Майданська Галина Василівна,

заступник директора з виховної роботи,
спеціаліст вищої категорії.
Працює в коледжі з 2022 року. До 2022 року працювала у Фаховому коледжі культури і мистецтв.
Закінчила Івано – Франківський інститут ім. Василя Стефаника в 1987 році.

Харів Ірина Володимирівна

Харів Ірина Володимирівна,

заступник директора з адміністративно-господарської роботи,
Випускниця ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”.
Працює в коледжі з 2011 року, обіймає посаду заступника директора з адміністративно-господарської роботи з 2014 року.

Лещій Романа Михайлівна

Лещій Романа Михайлівна,

завідувач відділення автоматизації та комп’ютеризованих систем,
кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії.
Працює у коледжі з 1976 року викладачем спецдисциплін, завідувачем відділення – з 1988 року. 1995 року нагороджена знаком «Відмінник освіти України». 2005 року була членом робочої групи з розробки ГС ВОУ з спеціальності 5.092503 Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва. 2005 року присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук, 2008 року – присвоєно вчене звання доцента. 2020 року нагороджена відзнакою МОН України — нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”.
2021 була секретарем підкомісії з розробки Стандарту зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології Науково – методичної комісії з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій сектору фахової передвищої освіти Науково – методичної ради МОН України.
З 2022 року — член науково – методичного об’єднання сектору фахової передвищої освіти Науково – методичної ради МОН України.

Ільницька Ірина Вікторівна

Ільницька Ірина Вікторівна,

завідувач економіко – технологічного відділення,
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Працює у коледжі з 2005 року, завідувачем НМК – з 2014 по 2019 рік, методистом – з 2019 по 2023 рік. 2001 року нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України. 2012 року – переможець конкурсу «Портфоліо методиста» газети «Сучасна школа України» у номінації «Навчальні заклади нового типу».

Романів Микола Миколайович

Романів Микола Миколайович

завідувач електрично -механічного відділення,
спеціаліст другої категорії.
Випускник Калуського політехнічного фахового коледжу та Івано – Франківського національного технічного університету нафти і газу. Працює у коледжі з 2016 року.
З 2018 року обіймає посаду завідувача електрично – механічного відділення. Викладає дисципліни: «Технічна механіка», «Технічне обслуговування та ремонт обладнання».
В 2022 – 2023 н.р. Романів М.М. зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі “Педагогічний оскар”.

Гнатишин Надія Михайлівна

Гнатишин Надія Михайлівна,

завідувач навчально-виробничої практики,
кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Працює у коледжі з 1986 року, заступником директора – з 2003 року. Голова обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи. 2013 року нагороджена Грамотою голови Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а. України за активну участь в організації і проведенні V Всеукраїнської олімпіади з математики, 2001 року – знаком „Відмінник освіти України”. 2016 року присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук.

Антонюк Василь Миколайович

Антонюк Василь Миколайович,

керівник фізичного виховання ,
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Працює у коледжі з 1984 року, керівником фізичного виховання – з 1996 року. 2000 року нагороджений знаком „Відмінник освіти України”. Призові місця команд коледжу в обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ р.а. та в обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у ВНЗ України.

Корецька Галина Романівна

Корецька Галина Романівна,

завідувач навчально-методичного кабінету,
спеціаліст вищої категорії.
Працює у коледжі з 1982 року викладачем хімії, завідувачем відділення – з 1987 року по 2019 рік, обіймає посаду завідувача навчально-методичного кабінету з 2019 року. Виконувала обов’язки голови профкому коледжу. 2000 року нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Корецька Галина Романівна

Дем’янів Наталія Степанівна,

методист коледжу,
спеціаліст другої категорії.
Працює у коледжі з 2020 року секретарем навчально – методичного кабінету, з 2021 року – викладачем предмету «Біологія і екологія» та дисципліни «Екологія».

Михайлова Надія Богданівна

Михайлова Надія Богданівна,

завідувач бібліотеки коледжу,

спеціаліст першої категорії.

Випускниця Рівненського державного інституту культури. Працює у коледжі з 1985 року бібліографом І категорії, з 2011 – провідним бібліотекарем, з 2014 – завідувачем бібліотеки

Кириченко Ірина Олексіївна

Кириченко Ірина Олексіївна,

старший інспектор з кадрів,

спеціаліст.

Випускниця Львівського державного університету імені І.Франка. Працює у відділі кадрів коледжу з 2014 року.

Князевич Марія Василівна

Князевич Марія Василівна,

практичний психолог,

Працює у коледжі з 2009 року. 2004 року закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за кваліфікацією «психолог, викладач».

Гончар Ольга Миколаївна,

Гончар Ольга Миколаївна,

юрисконсульт коледжу,
спеціаліст
Працює у коледжі з 2014 року. Закінчила Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2010).

Лесюк Роман Михайлович,

Лесюк Роман Михайлович,

вихователь коледжу,
Навчався у Волинському державному університеті.
Працює у коледжі з 1997 року. Проводить виховну роботу зі студентами, які проживають у гуртожитку.