Співпраця з ТОВ “Карпатнафтохім”


Нафтохімічні підприємства Калуського району сприяють розвитку хімічної освіти. Нещодавно завдяки такій протекції “Калуський політехнічний коледж” отримав оновлені кабінети та лабораторію органічної хімії.

Співпраця з ВНЗ

Для забезпечення процесу безперервної освіти у рамках співпраці з ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації
адміністрація Калуського політехнічного коледжу в особі директора Петра Гринькевича підписала Угоду про спільну роботу з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка.

8 травня 2015 року з ініціативи Романи Лещій, завідувача відділення коледжу, канд.техн. наук, доцента, до коледжу завітали декан інженерно-педагогічного факультету та завідувач кафедри комп’ютерних технологій університету для ознайомлення випускників коледжу спеціальності «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем» з особливостями підготовки фахівців ОКР «бакалавр» за напрямом «Професійна освіта» з кваліфікацією «інженер-педагог у галузі комп’ютерних технологій».

Студенти коледжу ознайомилися з умовами прийому на скорочений термін навчання, також з питаннями фахових випробувань та матеріалами відеоролика про студентське життя Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Педагогічних працівників та студентів запросили до Тернополя на День відкритих дверей університету.