Циклова комісія електричної та механічної інженерії

Холод Лариса Василівна

Холод Лариса Василівна

Спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії електричної та механічної інженерії.

Випускниця Львівського політехнічного інституту. Працює у коледжі з 1988 року. Викладає дисципліни: «Процеси та апарати хімічних виробництв», «Устаткування галузі та основи проєктування», «Гідравліка та гідромашини».

Романів Микола Миколайович

Романів Микола Миколайович

Спеціаліст другої категорії.
Випускник Калуського політехнічного фахового коледжу та Івано – Франківського національного технічного університету нафти і газу. Працює у коледжі з 2016 року.
З 2018 року обіймає посаду завідувача електрично – механічного відділення. Викладає дисципліни: «Технічна механіка», «Технічне обслуговування та ремонт обладнання».
В 2022 – 2023 н.р. Романів М.М. зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі “Педагогічний оскар”.

Максим’як Ігор Юрійович

Максим’як Ігор Юрійович

Спеціаліст вищої категорії, голова профспілкового комітету коледжу.

Випускник Калуського політехнічного коледжу та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Працює у коледжі з 2005 року. Викладає дисципліни: «Креслення», «Інженерна графіка», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна графіка в машинобудуванні».

Раковецький Любомир Федорович

Раковецький Любомир Федорович

Спеціаліст вищої категорії.

Випускник Харківського авіаційного інституту. Працює у коледжі з 1979 року. Викладає дисципліни: «Матеріалознавство та конструкційні матеріали», «Технологія обробки матеріалів», «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання».

Корчинський Ігор Богданович

Корчинський Ігор Богданович

Спеціаліст вищої категорії.

Випускник Львівського політехнічного інституту, 1979 рік. Працює у коледжі з 2014 року. Викладає дисципліни: “Основи проєктування та конструювання”, “Технологічні основи машинобудування”, “Основи будівельної справи”.

 

Перегуда Сергій Тарасович

Перегуда Сергій Тарасович

Спеціаліст.
Випускник Калуського політехнічного коледжу та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Працює у коледжі з 2023 року. Викладає дисципліни: «Обладнання підприємств галузі», «Комп’ютерний інжиніринг та 3D-друк», «Технічна механіка», «Інженерна та комп’ютерна графіка».

Гекало Василь Вікторович

Гекало Василь Вікторович

Спеціаліст вищої категорії.
1997 року закінчив Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Електропривід і автоматизація ПУ та ТК» і отримав кваліфікацію інженера-електрика. Працює в коледжі з 1998 року.
Викладає такі дисципліни: “Електропостачання підприємств і цивільних споруд”, “Електричні апарати”.

Бартків Людмила Василівна

Бартків Людмила Василівна

Спеціаліст вищої категорії.
1975 року закінчила Північно-Кавказький гірничо-металургійни інститут за спеціальністю «Промислова електроніка» і отримала кваліфікацію інженера електронної техніки.
В коледжі працює з 1979 року. Викладає дисципліни: «Електробезпека», «Конструкційні та електротехнічні матеріали», «Електротехніка та електромеханіка».

Люра Олег Петрович

Люра Олег Петрович

Кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії,
фахівець у галузі електротехнічних систем електроспоживання.
В коледжі працює з 2011 року. Викладає електротехнічні дисципліни. Автор понад двох десятків наукових праць.

 

Павлишин Дмитро Романович

Павлишин Дмитро Романович

Спеціаліст.

2021 року закінчив Івано – Франківський національний технічний університет нафти і газу. В коледжі працює з 2011 року. Викладає дисципліни: “Електричні машини”,
“Електроустаткування підприємств та цивільних споруд”, “Відновлювані джерела енергії”.