Циклова комісія електричної інженерії

Гекало Василь Вікторович

Гекало Василь Вікторович

викладач, голова циклової комісії
спеціаліст першої категорії.
1997 року закінчив Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Електропривід і автоматизація ПУ та ТК» і отримав кваліфікацію інженера-електрика. З 2016 року – голова циклової комісії електричної інженерії.
Викладає такі дисципліни: “Електропостачання підприємств і цивільних споруд”, “Електроустаткування підприємств і цивільних споруд”, “Надійність електроприводів”.

Бартків Людмила Василівна

Бартків Людмила Василівна

викладач
спеціаліст вищої категорії.
1975 року закінчила Північно-Кавказький гірничо-металургійни інститут за спеціальністю «Промислова електроніка» і отримала кваліфікацію інженера електронної техніки.
В коледжі працює з 1979 року, спочатку техніком ЕОМ, а з 1986 року викладачем спецдисциплін: «Електричні вимірювання», «Конструкційні та електротехнічні матеріали», «Електротехніка з основами електроніки».

Люра Олег Петрович

Люра Олег Петрович

викладач
спеціаліст другої категорії.
2006 року закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум, за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» і здобув кваліфікацію технік-електрик
2011 року закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання» та здобув кваліфікацію магістра з електротехнічних систем електроспоживання.
В коледжі працює з 2011 року. Викладає такі дисципліни: “Вступ до спеціальності”, “Основи проектування та конструювання електроустановок”, “Монтаж, експлуатація та ремонт електроустаткування”, “Теоретичні основи електротехніки”, “Налагодження електроустаткування”.