Студентське самоврядування в коледжі


Органом студентського самоврядування є студентська рада Калуського політехнічного коледжу, яка створена та діє відповідно до Положення про студентське самоврядування та інших нормативно-правових документів. До її складу, який щороку оновлюється на звітно-виборній конференції, увійшов 21 представник студентського колективу, а саме:


з відділення автоматизації та комп’ютеризованих систем – Тарас Харів (голова студентської ради), Андрій Паньків, Мирон Яніцький, Андрій Король, Ольга Паньків, Павло Стефюк, Артур Виклинець;


з електрично-механічного відділення – Павло Виваль, Юрій Завалка, Володимир Ганущак, Олексій Боднарук;


з економіко-технологічного відділення – Каріна Литвинська, Дарія Марущак, Тетяна Бойко, Людмила Ілиняк, Назар Кучерук, Тетяна Капець, Юлія Зімбровська, Христина Гладій, Мар’яна Бованко, Вікторія Дзундза.


З 2014 року голова студентської ради – студент спеціальності «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем» Тарас Харів. Заступник – студент цієї ж спеціальності Андрій Паньків (на фото).


Студентська рада плідно співпрацює з адміністрацією та профкомом коледжу, веде активну громадську діяльність, бере участь у всіх заходах, що відбуваються у навчальному закладі. У своїй роботі керується планом роботи на навчальний рік. Засідання відбуваються у вівторок щомісяця


Активна співпраця з громадськими організаціями дає змогу студентам коледжу брати участь у соціальних та волонтерських проектах. Особливо це стосується допомоги соціально незахищеним дітям, військовим (зокрема, збирали іграшки для сиротинця до Дня святого Миколая, продукти та речі бійцям АТО, книги сучасних авторів для захисників України та інше).


2015 року на 55-річний ювілей коледжу студентська рада долучилася до організації святкової програми, також виготовила «мішечки щастя» для працівників та гостей свята.