Викладач фізичної культури Пукіш Микола Васильович з легкоатлетичною збірною колежу зайняли призове місце на обласній спартакіаді.

«Фізичному вихованню повинно приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому.» Махатма Ганді

Навчальний корпус ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" похмурого дня.
Вигляд зі сторони гуртожитка коледжу

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю» М.Монтень

Студентки нашого коледжу виконують пісню "Коледже мій" на сцені актової зали до Дня Вчителя.

«Відпочинок необхідний. Я можу зробити річну порцію роботи за дев'ять місяців, але не за дванадцять» Джон Морган

Тиждень козацької слави

kozak113 – 17 жовтня 2014 року в ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» проходив Тиждень козацької слави, який традиційно підготувала циклова комісія соціально-економічних дисциплін. Викладачі поставили мету поєднати доленосні події української та світової історії з сьогоденням нашої держави; започаткувати заходи, які в коледжі ще не проводились. А також показати студентам способи дослідження української минувшини, залучити їх до активного вивчення історії, що дасть можливість розвивати у своїй свідомості справжні національні, державницькі, громадянські уявлення та переконання. Під керівництвом викладачів Зоряна Сімківа, Віри Томків (голови циклової комісії) і за сприяння всіх членів циклової комісії була організована виставка-презентація газет і плакатів на теми: «Майдан у наших серцях», «Українці – захисники Вітчизни». Студенти І-ІІ курсів відтворили власне бачення як нещодавніх подій в Україні, так і подій далекої минувшини.

 

У рамках Тижня козацької слави вперше була здійснена історична реконструкція. Для цього запрошені учасники клубу історичної реконструкції «Нормани» міста Калуша, серед членів якого є студенти нашого коледжу Олег Вангела (капітан клубу), Тарас Піцик, Ярослав Стап’як. Реконструктори відновлюють період Київської Русі. Студенти і викладачі коледжу мали змогу почути змістовні, цікаві розповіді про воїнів Середньовіччя, їх одяг, зброю, обладунки, призначення і можливості, звичаї, традиції. Крім цього, реконструктори наживо відтворили середньовічні бої із застосуванням різних видів зброї та обладунків.

Клуб «Нормани» організував у коледжі турнір лучників, під час якого студенти спробували стріляти зі справжніх бойових луків. Переможцями турніру стали Кирничний Андрій (гр. ІІ-ВНР), Боднарук Олексій (гр. ІІ-МЕЕП), Гарбіч Роман (гр. ІІ-МЕЕП).

Підбивши підсумки Тижня козацької слави, викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін визначила: нові методи у проведенні виховних заходів, що дало позитивний результат для підвищення рівня загальної культури студентів, їх патріотичного настрою. Комісія має намір і надалі співпрацювати з клубом «Нормани», склад якого суттєво поповнили студенти нашого коледжу.

Викладачі щиро вдячні учасникам клубу історичної реконструкції «Нормани», студентам, працівникам, профкому коледжу, цикловій комісії фізичного виховання за участь і допомогу у проведенні Тижня козацької слави.
licar-2
licar-1
licar-6