Урочиста частина святкування 55-річчя нашого коледжу.
З цієї нагоди наші друзі зробили невеликий подарунок!

«Фізичному вихованню повинно приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому.» Махатма Ганді

Навчальний корпус ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" похмурого дня.
Вигляд зі сторони гуртожитка коледжу

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю» М.Монтень

Студентки нашого коледжу виконують пісню "Коледже мій" на сцені актової зали до Дня Вчителя.

«Відпочинок необхідний. Я можу зробити річну порцію роботи за дев'ять місяців, але не за дванадцять» Джон Морган

Відсвяткували 55-річний ювілей

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжуУ липні 2015 року минуло 55 років від часу створення ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» (раніше – Калуський хіміко-технологічний технікум).

Протягом усього періоду свого існування навчальний заклад має свої традиції та знаний в освітянських і промислових колах авторитет. Позитивний імідж коледжу створювався протягом десятиліть. Це значна напружена і творча робота його керівників, педагогічного та студентського колективу, випускників, партнерів, шефів. Святкування такої важливої події колектив коледжу провів у перший тиждень листопада низкою урочистих та цікавих заходів.
Підсумком тижневого святкування стала урочиста частина, на яку зібралися працівники коледжу і ветерани, студенти та випускники, представники обласного та міського керівництва, базового підприємства ТОВ «Карпатнафтохім», коледжів та університетів західного регіону та інших підприємств, закладів, установ, фірм.

 

Директор коледжу Петро Гринькевич привітав усіх присутніх на святі та виголосив промову, у якій підкреслив роль високого педагогічного потенціалу навчального закладу у підготовці майбутніх висококваліфікованих інженерів та економістів, відзначив досягнення студентів за останній період. Подякував тим, хто завжди допомагає та підтримує колектив коледжу у цей нелегкий час, побажав своїм колегам успішної роботи на перспективу та наголосив, що коледж є лідером у рейтингу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в області.

Зі словами Божого благословення до присутніх звернулися настоятелі церков о. Микола та о. Ігор. Подяки та грамоти від Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації працівникам вручив начальник відділу вищої та професійно-технічної освіти департаменту Ігор Гаврилюк. Також члени колективу отримали нагороди від базових підприємств, Калуської міської ради, обласної галузевої профспілки, профкому коледжу, адміністрації закладу.

З теплими вітальними словами виступали колишні студенти коледжу, представники споріднених навчальних закладів.

Свято відбулося у супроводі яскравих музичних, танцювальних номерів. Це виступи зразкового духового оркестру «Золоті сурми» (керівник Ярослав Гулимчук), камерного хору «Тавор» (керівник Оксана Демків), народного ансамблю «Мереживо» Калуського коледжу культури і мистецтв, зразкового танцювального колективу «Фієста» Калуського політехнічного коледжу, студентки Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка Христини Петрів та інших.
святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

святкування 55-річчя калуського політехнічного коледжу

Тож у добру путь, коледже! До наступного ювілею з новими досягненнями!