Урочиста частина святкування 55-річчя нашого коледжу.
З цієї нагоди наші друзі зробили невеликий подарунок!

«Фізичному вихованню повинно приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому.» Махатма Ганді

Навчальний корпус ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" похмурого дня.
Вигляд зі сторони гуртожитка коледжу

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю» М.Монтень

Студентки нашого коледжу виконують пісню "Коледже мій" на сцені актової зали до Дня Вчителя.

«Відпочинок необхідний. Я можу зробити річну порцію роботи за дев'ять місяців, але не за дванадцять» Джон Морган

Підсумки тижня циклової комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

image4З 19 до 23 грудня 2016 року в ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» проводився тиждень циклової комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

В рамках тижня було проведено ряд заходів, які організували викладачі циклової комісії. До активної участі були залучені студенти спеціальностей «Монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва» та «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем».

19 грудня в спортзалі коледжу відбулися спортивні змагання з міні-футболу між збірними спеціальностей МОЗ,СА та ОІС під гаслом: «В здоровому тілі — здоровий дух». Переможцями стала група IV МОЗ,СА (куратор Вітковська А.Р.).
20 грудня відбувся славний виховний захід «Андріївські вечорниці» під керівництвом Бохан М.П. та Бохан О.Я., в якому приймали участь всі курси спеціальності «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем».

21 грудня у читальному залі коледжу викладачі Хемій І. Ю. та Хемій Ю. П. провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» зі студентами першого-четвертого курсу. Учасникам було запропоновано відповісти на складні і водночас цікаві запитання, варіанти відповідей яких активно підбирали та обговорювали. Перемогла команда групи IV МОЗСА (куратор Вітковська А.Р.). На заході панувала весела, креативна атмосфера. Усі присутні залишились задоволені.

 

22 грудня відбулася науково-практична конференція на тему: «Нові технології в автоматизації сучасних виробництв», за участю провідних фахівців ТОВ «Нафтогазхімсервіс»: Тітка І.М. — головного інженера та Відоняка А.Б. — головного метролога. Організаторами конференції виступили голова циклової комісії Вітковська А.Р., та викладачі: Хемій Ю.П. та Хемій І.Ю.. Дана конференція була підсумком проведення технологічної практики спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва» 23 грудня відбулася олімпіада з інформатики (керівник Тарасенко О.П.), переможцями якої стали студенти: ІІІ ОІС – Нижник А. (1 місце), ІІІ ОІС – Чарковська О. (2 місце), ІІ ОІС – Колінко М. (3 місце).

Закінчився тиждень комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій підведенням підсумків та патріотичною лінійкою на якій всі учасники були нагороджені грамотами.
Голова циклової комісії: Віктовська А.Р.

image3 image4 image6 image7 image8 image9