Студенти та викладачі коледжу взяли участь у Міжнародному флешмобі «GLOBAL SHEVCHENKO»: зробили фото та селфі біля пам’ятника Тарасові Шевченку в місті та взяли участь у одночасному прочитанні вірша «В казематі».

«Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине… От де, люде, наша Слава, Слава України!» Тарас Шевченко

Навчальний корпус ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" похмурого дня.
Вигляд зі сторони гуртожитка коледжу

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю» М.Монтень

Студентки нашого коледжу виконують пісню "Коледже мій" на сцені актової зали до Дня Вчителя.

«Відпочинок необхідний. Я можу зробити річну порцію роботи за дев'ять місяців, але не за дванадцять» Джон Морган

Дорога Софії Косован до успіху

Викладачі-філологи організували зустріч студентів з калушанкою Софією Косован, яка відбулася 26 травня у коледжі. Мета зустрічі – познайомити студентів з успішними молодими людьми Калуша, мотивувати їх до наполегливої праці в навчанні, прагненні самовдосконалюватись та розвиватись.

Софія Косован – випускниця Калуської гімназії, з відзнакою закінчила бакалаврат фізико-технічного інституту Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”. У виборі майбутньої професії важливу роль відіграв батько – викладач електроніки і мікросхемотехніки Роланд Павлович. Нині калушанка — студентка магістратури факультету медіа-інформатики Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена (Німеччина).

2015 року Софія разом із командою студентів університету Аахена виборола срібний кубок та 1000 доларів премії на Міжнародному конкурсі програмістів у Берліні.

 

У конкурсі, який у професійних колах називають “Хакатон”, організованому найбільшою у світі напівпровідниковою компанією з виробництва мікропроцесорів для персональних комп’ютерів Інтел, взяло участь 27 команд з усього світу. Тривав він безперервно 48 годин.

17 травня в університеті Бонну відбулася четверта наукова конференція з дослідження в галузі інформатики серед магістрів та аспірантів, де Софія як магістр медіа-інформатики здобула перше місце та премію розміром 250 євро за кращу наукову статтю.

Ця конференція була організована і спрямована на сприяння науковим дослідженням та науковому обміну в галузі інформатики, яка є однією з найбільш затребуваних галузей сучасності. Участь у науковій конференції такого рівня — можливість отримати визнання серед науковців даної галузі в усьому світі.

Також Софія розповіла про систему освіти в Німеччині, про своє захоплення музикою та поділилась враженнями від поїздок в Індію і країни Європи. Студенти та викладачі подякували Софії за цікаву і пізнавальну зустріч.