Циклова комісія електричної інженерії

Гекало Василь Вікторович

Гекало Василь Вікторович

викладач, голова циклової комісії
спеціаліст першої категорії.
1997 року закінчив Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Електропривід і автоматизація ПУ та ТК» і отримав кваліфікацію інженера-електрика. З 2016 року – голова циклової комісії електричної інженерії.
Викладає такі дисципліни: «Електропостачання підприємств і цивільних споруд», «Електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Надійність електроприводів».

Бартків Людмила Василівна

Бартків Людмила Василівна

викладач
спеціаліст вищої категорії.
1975 року закінчила Північно-Кавказький гірничо-металургійни інститут за спеціальністю «Промислова електроніка» і отримала кваліфікацію інженера електронної техніки.
В коледжі працює з 1979 року, спочатку техніком ЕОМ, а з 1986 року викладачем спецдисциплін: «Електричні вимірювання», «Конструкційні та електротехнічні матеріали», «Електротехніка з основами електроніки».

Завгородня Богдана Миколаївна

Завгородня Богдана Миколаївна

викладач
спеціаліст вищої категорії.
1972 року закінчила Львівський ордена Леніна політехнічний інститут за спеціальністю «Електричні машини та апарати» і здобула кваліфікацію інженера-електромеханіка .
В коледжі працює з 1974 року. Викладає такі дисципліни: «Теоретичні основи електротехніки», «Електричні машини», «Електроустаткування підприємств і цивільних споруд».

Люра Олег Петрович

Люра Олег Петрович

викладач
спеціаліст другої категорії.
2006 року закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум, за спеціальністю «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» і здобув кваліфікацію технік-електрик
2011 року закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання» та здобув кваліфікацію магістра з електротехнічних систем електроспоживання.
В коледжі працює з 2011 року. Викладає такі дисципліни: «Вступ до спеціальності», «Основи проектування та конструювання електроустановок», «Монтаж, експлуатація та ремонт електроустаткування», «Теоретичні основи електротехніки», «Налагодження електроустаткування».

Москаль Михайло Станкович

Москаль Михайло Станкович

викладач
спеціаліст вищої категорії.
1980 року закінчив Комунарський гірничо — металургійний інститут за спеціальністю «Електроенергетика» і отримав кваліфікацію інженера- викладача електро-енергетичних дисциплін .
Викладає такі дисципліни: «Охорона праці в галузі», «Електробезпека», «Електропостачання підприємств і цивільних споруд», «Налагодження електроустаткування», «Загальна електротехніка та електрообладнання».