Циклова комісія автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Вітковська Анжела Романівна

Вітковська Анжела Романівна

голова циклової комісії
викладач

спеціаліст вищої категорії.
1989 року закінчила Івано – Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю « Автоматизація та комплексна механізація хіміко – технологічних процесів» і здобула кваліфікацію інженера по автоматизації .
В коледжі працює з 1989 року . Викладає такі дисципліни : «Контроль та керування хіміко- технологічними процесами», » Основи автоматизації виробництва», «Вступ до спеціальності (технології)».

Керницький Василь Васильович

Керницький Василь Васильович

викладач – методист
спеціаліст вищої категорії.
Упродовж 2007-2016 рр очолював обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області.
2005-2016 рр виконував обов’язки голови циклової комісії Інформаційних систем та комп’ютерно-інтегрованих технологій
2013 році двічі працював як член експертних комісій з акредитації спеціальності 5.05020205 Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем у ВНЗ І-ІІ р.а.
Викладає дисципліни: «Інформатика та КТ», «Експлуатація технічних засобів ІС», «Обчислювальна техніка та програмування»

Плібанський Роман Романович

Плібанський Роман Романович

викладач
спеціаліст вищої категорії.
Працює в коледжі з 2006 року.

Перша вища освіта — Львівський державний університет ім. І. Франка (1994), за спеціальністю «фізика», кваліфікація — фізик, викладач фізики.
Друга вища освіта — Навчально-науковий інститут післядипломної освіти НУ «Львівська політехніка» (2006), кваліфікація — викладач математики та інформатики.
Третя вища освіта – НУ «Львівська політехніка» (2014) за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи та технології», кваліфікація — інженер-аналітик комп’ютерних систем.
Викладає дисципліни: «Комп’ютерні технології та програмування в автоматизації», «Мікропроцесорні пристрої», «Інформатика», «Комп’ютерна графіка»

Косован Роланд Павлович

Косован Роланд Павлович

викладач
спеціаліст вищої категорії.
1981 року закінчив Львівський ордена Леніна, ім. Ленінського комсомолу політехнічний інститут за спеціальністю « Автоматичний електрозв’язок»
і отримав кваліфікацію інженера електрозв’язку.
Викладає такі дисципліни: «Електроніка , мікроелектроніка та схемотехніка», «Електротехніка з основами електроніки», «Основи автоматики та автоматизації промислових підприємств».

Луців Любов Юріївна

Луців Любов Юріївна

викладач-методист
спеціаліст вищої категорії.
Працює у коледжі з 1987 року. Викладає такі дисципліни: «Автоматизація технологічних процесів», «Теорія автоматичного регулювання та автоматичні регулятори».
У 1995 році нагороджена «Почесною грамотою Міністерства освіти України».

Хемій Юрій Петрович

Хемій Юрій Петрович

викладач
спеціаліст вищої категорії.
1979 року закінчив Одеський електротехнічний інститут зв’язку ім. О. С. Попова за спеціальністю «Автоматичний електрозв’язок». Працює в коледжі з 1988 року на посаді викладача навчальних дисциплін «Монтаж та налагодження технічних засобів автоматизованих систем» та «Експлуатація та ремонт ТЗАС».
За вагомий вклад в підготовку молодих спеціалістів нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України та «Почесною грамотою міського голови м. Калуша» з врученням срібного значка «Калуш».

Бохан Олександра Ярославівна

Бохан Олександра Ярославівна

викладач
спеціаліст першої категорії.
З 2013 року викладач навчальних дисциплін «Програмне забезпечення ІІС» та «Операційні системи і бази даних», «Інформаційні системи та комп’ютерні технології».
2004 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність «Видобування нафти і газу», кваліфікація «гірничий інженер».
2006 році закінчила НУ «Львівська політехніка», спеціальність «Інформаційні управляючі системи та технології», кваліфікація «інженер-аналітик комп’ютерних систем».
2010 році закінчила психолого-педагогічне відділення Дослідницького Центру Міністерства освіти і науки України при Національному університеті «Львівська політехніка», спеціалізація викладач.

Хемій Ігор Юрійович

Хемій Ігор Юрійович

викладач
спеціаліст другої категорії.
2005 року закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум за спеціальністю «Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем». У 2010 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Прилади та системи неруйнівного контролю» з присвоєнням кваліфікації інженер з неруйнівного контролю.
Працює у коледжі з 2010 року. Проводить заняття з таких дисциплін: «Основи метрології та засоби технологічного контролю», «Основи метрології та стандартизації», «Технічна механіка та деталі вузлів засобів автоматизації», «Проектування автоматизованих систем».

Бохан Михайло Петрович

Бохан Михайло Петрович

викладач
спеціаліст другої категорії.

 

Тарасенко Оксана Петрівна

Тарасенко Оксана Петрівна

викладач
спеціаліст вищої категорії.
Закінчила Львівський ордена Леніна ім. Ленінського комсомолу політехнічний інститут за спеціальністю «напівпровідникові та мікроелектронні прилади».
В коледжі працює з 1985 року. Викладає такі дисципліни: «Інформатика», «Алгоритмічні мови та програмування»