Урочиста частина святкування 55-річчя нашого коледжу.
З цієї нагоди наші друзі зробили невеликий подарунок!

«Фізичному вихованню повинно приділятися стільки ж уваги, скільки і розумовому.» Махатма Ганді

Навчальний корпус ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" похмурого дня.
Вигляд зі сторони гуртожитка коледжу

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю» М.Монтень

Студентки нашого коледжу виконують пісню "Коледже мій" на сцені актової зали до Дня Вчителя.

«Відпочинок необхідний. Я можу зробити річну порцію роботи за дев'ять місяців, але не за дванадцять» Джон Морган

Мрія може стати дійсністю

Христина Шкварок, випускниця 2015 року

спец. Бухгалтерський облік, студентка ІФНТУНГу

 

Доля людська – дивовижна річ. Всевладна та незбагненна. Вона часто випробовує нас на мужність і витримку. Перемагає той, хто зумів перебороти себе, свої лінощі, невпевненість, хто поставив перед собою мету і сміливо йде до неї.

Батьки дали мені життя, допомогли зробити перші кроки. Учителі дали глибокі і міцні знання, допомогли у виборі майбутньої професії, у здійснення мрій про навчання у вузі. Рядки притчі Г.Сковороди «Слова, час і можливості ніколи не повертаються» стали дороговказом мого життя.

Після закінчення Калуської гімназії вступила до Калуського політехнічного коледжу на економічне відділення за спеціальністю «Бухгалтерський облік».Швидко пролетіли роки навчання. Я мала мудрих наставників у гімназії та коледжі, які дали глибокі і міцні знання. Хочу подякувати їм за розуміння і підтримку завжди і в усьому, за повагу до нас, за віру в нас, за любов до всього творчого, прекрасного і мудрого.

 

2015 року я з відзнакою закінчила коледж і вступила на 3 курс в Інститут економіки та управління у нафтогазовому комплексі ІФНТУНіГ за спеціальністю «Облік і аудит» за підсумками тестування, що проводились у коледжі представниками університету. Результати цього тестування були передані до приймальної комісії, на основі яких я вступила на державну форму навчання.

Калуський політехнічний коледж дає міцні й глибокі знання молодому поколінню. Більшість його випускників мають можливість продовжувати навчання на основі укладених договорів у вузах Західної України –Національному університеті «Львівська політехніка», Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Національному технічному університеті ім. І. Пулюя (м.Тернопіль), Прикарпатському

національному університеті ім.Василя Стефаника, Чернівецькому національному університеті ім.Юрія Федьковича, Національному лісотехнічному університеті України, Львівському державному університеті внутрішніх справ, а також у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Мрія моя стала дійсністю. Тепер я добре усвідомлюю, скільки знань, добра, духовного багатства дав мені коледж, його викладачі. Дали могутні крила для злету в самостійне життя, дали міцну основу для майбутньої професії.

«Власний приклад є найкрасномовніший з усіх проповідей», – писав мудрець Сократ. Саме своїм прикладом я підтверджую, що все в житті людини можливе, якщо вона має мету в житті й наполегливо крокує до неї. Любім життя, цінуймо кожну мить, творім добро, несім красу у світ, шукаймо правильних доріг у житті !